ŠOLSKI KOLEDAR ZA ŠOLSKO LETO 2018/2019

Število delovnih dni v času pouka (01. 09. 2018 – 24. 06. 2019)

Mesec pon tor sre čet pet sob Skupaj Pouka prosti delovni dnevi Opombe
SEP 4 4 4 4 4 1 21   29. – delovna sobota (24.12.)
OKT 4 4 4 4 4 0 20 29., 30.-počitnice, 31.-praznik /
NOV 4 4 4 4 4 0 20 1.-praznik, 2.-počitnice /
DEC 3 3 3 3 3 0 15 24. – počitnice, 25.,26.-praznik, 27.,28.-počitnice 21.-proslava
JAN 4 4 4 5 4 0 21 1.,2.-praznik /
FEB 3 3 3 3 3 0 15 8.-praznik, 25.-28.-počitnice 7.-proslava, 15.,16.-inf.dan
MAR 4 4 4 4 4 0 20 1. – počitnice /
APR 3 4 4 4 4 0 19 22.-praznik, 29.,30.-počitnice /
MAJ 4 4 4 4 4 1 21 1.,2.-praznik, 3. počitnice, 11.5.- dan šole 11.-delovna sobota (3.5.)
JUN 4 3 3 3 3 0 16 / 24.-proslava
Skupaj 37 37 37 38 37 2 188 / /

 

ZAČETEK POUKA/PRAKTIČNEGO USPOSABLJANJE Z DELOM/ZAKLJUČEK POUKA

Oddelki

Začetek

pouka

Praktično

usposabljanje

Zaključek

pouka

Podelitev spričeval in obvestil
1.GH, 2.GH 3.9.2018 20.5.2019  dalje 17.5.2019 24.6.2019
3.GH 14.1.2019 3.9.2018-11.1.2019 20.5.2019 21.5.2019
1.GTT, 1.ZN, 1.KT, 2.ZN, 2.KT 3.9.2018 / 21.6.2019 24.6.2019
1.PV 3.9.2018 11.2.2019-15.2.2019 21.6.2019 24.6.2019
1.GAT 3.9.2018 17.6.2019 dalje 14.6.2019 24.6.2019
2.PV 3.9.2018 18.2.2019-22.2.2019 21.6.2019 24.6.2019
2.GTT, 3.GTT 3.9.2018 3.6.2019 dalje 31.5.2019 24.6.2019
3.ZN, 3.KT 3.9.2018 27.5.2019-21.6.2019 24.5.2019 24.6.2019
3.PV 3.9.2018 15.-26.10.2018, 8.-19.4.2019 21.6.2019 24.6.2019
4.GTT, 2.GAT 3.9.2018 / 20.5.2019 21.5.2019
4.PV 3.9.2018 1.-12.10.2018, 18.-29.3.2019 20.5.2019 21.5.2019
4.ZN, 4.KT 3.9.2018 3.1.2019 – 30.1.2019 20.5.2019 21.5.2019

POČITNICE (skupaj s prazniki in dela prostimi dnevi)

Počitnice Datum
jesenske 29.10.2018-2.11.2018
novoletne 24.12.2018-2.1.2019
zimske 25.2.2019-1.3.2019
prvomajske 29.4.2019-3.5.2019

 

OCENJEVALNA OBDOBJA/REDOVALNE KONFERENCE

Oddelki I. ocenjevalno obdobje II. ocenjevalno obdobje
Zak.oc.obd. Redovalna konf. Zak.oc.obd. Redovalna konf.
3.GH 15.3.2019 15.3.2019 20.5.2019 20.5.2019
4.KT, 4.ZN 15.1.2019 16.1.2019 20.5.2019 20.5.2019
4.GTT, 4.PV, 2.GAT 15.1.2019 16.1.2019 20.5.2019 20.5.2019
1.KT, 1.ZN, 2.KT, 2.ZN, 3.KT, 3.ZN 15.1.2019 16.1.2019 21.6.2019 21.6.2019
1.GH, 1.GTT, 1.PV, 2.GH, 2.GTT, 2.PV, 3.GTT, 3.PV, 1.GAT 15.1.2019 16.1.2019 21.6.2019 21.6.2019

 

OBVEZNA ORGANIZIRANA PRIPRAVA NA POM OZ. ZI   OBVEZNA ORGANIZIRANA PRIPRAVA NA POPRAVNE IZPITE
Oddelki Datum   Oddelki Datum
za zaključne letnike 21.5.2019-24.5.2019   za 3.GH 24.5.2019-28.5.2019
  za ostale 27.6.2019-28.6.2019

 

IZPITNI ROKI (po 12. členu POŠK)
Popravni izpiti Datum   Zaključni izpit Datum
spomladanski rok   zimski rok 11.2.2019-13.2.2019
3.GH 29.5.2019-31.5.2019   pisni del – SLO 11.2.2019
ostali oddelki 1.7.2019-5.7.2019   spomladanski rok 5.6.2019
jesenski rok   pisni del – SLO 5.6.2019
vsi oddelki 16.8.2019-22.8.2019   jesenski rok 26.8.2019
      pisni del – SLO 26.8.2019
Predmetni in dopolnilni izpiti Datum      
3.GH 29.5.2019   Izpitni roki za odrasle Datum
izboljšanje ocen (zak. letniki) 27.5.2019   oktobrski rok 9.10.2018-10.10.2018
spomladanski rok 1.7.2019-2.7.2019   decembrski rok 11.12.2018-12.12.2018
jesenski rok 16.8.2019-22.8.2019   februarski rok 13.2.2019-14.2.2019
zimski rok 1.2.2019-4.2.2019   aprilski rok 9.4.2019-10.4.2019
      majski rok 14.5.2019-15.5.2019
      avgustovski rok 16.8.2019-22.8.2019

OKVIRNI KOLEDAR POKLICNE MATURE V ŠOLSKEM LETU 2017/2018

Izpiti Datum   Izpiti Datum
Zimski izpitni rok 2018 1.2.2019-4.3.2019   Jesenski izpitni rok 2019 24.8.2019-9.9.2019
pisni izpiti     pisni izpiti  
–         slovenščina 1.2.2019   –         slovenščina 24.8.2019
–         drugi predmet 4.2.2019   –         matematika 26.8.2019
–         angleščina 5.2.2019   –         angleščina 28.8.2019
–         italijanščina 5.2.2019   –         nemščina 28.8.2019
–         nemščina 5.2.2019   –         italijanščina 28.8.2019
–         matematika 5.2.2019   –          drugi predmet 30.8.2019
ustni izpiti in 4. predmet 6.2.2019-15.2.2019   ustni izpiti in 4. predmet 24.8.2019-4.9.2019
Seznanitev kandidatov z uspehom 4.3.2019   Seznanitev kandidatov z uspehom 9.9.2019
Predhodni preizkus marec 2019      
Spomladanski izpitni rok 2019 29.5.2019-5.7.2019      
pisni izpiti        
–         slovenščina 29.5.2019      
–         angleščina 1.6.2019      
–         nemščina 6.6.2019      
–         matematika 8.6.2019      
–         drugi predmet 11.6.2019      
–         italijanščina 12.6.2019      
ustni izpiti in 4. predmet

1.6.2019, 8.6.2019,

13.6.2019 – 22.6.2019

     
Seznanitev kandidatov z uspehom 5.7.2019      
                  Ravnateljica  
                  Adelija Perne, univ.dipl.ing.

 

     
 

 

(Skupno 670 obiskov, današnjih obiskov 1)